3D virtuální prohlídka Matterport v praxi – Marketing pro developery – Martin Diblíček

3D virtuální prohlídka Matterport v praxi

Nová koncepce financování v developerském projektu Nový Lipník
18. 4. 2019
Realitní projekt roku 2019 - Domy Sokolnice u Brna
Domy Sokolnice – Realitní projekt roku 2019
3. 12. 2019

3D virtuální prohlídka Matterport v praxi

3D vire Matterport

Dveře vašeho developerského projektu budou otevřeny 24 hodin denně, 365 dní v roce!

Dnešní doba nám dává možnosti, jak být lepší, jak se posouvat dále a jednou z možností je Matterport. Služba, která se v ČR začíná rychle rozšiřovat a řada makléřů dnes nabízí virtuální prohlídku u každé své zakázky.

O krok napřed je dnes každý realitní makléř, který 3D prohlídky nabízí. Ať už se jedná o prodej bytu, domu, ale především je Matterport jediněčným nástrojem při prodeji developerského projektu. Dům či byt ve výstavbě mi dnes nebrání vzít zájemce kdykoliv na prohlídku.

Jak vypadá virtuální prohlídka nemovitosti v developerském projektu byty Klíčanka?

Neprodáváme dnes ale jen byty, či domy. Skenování komerčních nemovitostí dostává opět nový rozměr. 3D prohlídkou restaurace, baru, hotelu, pensionu, welness či fitness získáte spousty cílových zájemců, kteří ocení tuto možnost a především velmi oslovíte prodávajícího svými službami, které poskytujete.

Snaha všech makléřů je probudit v potencionálních zájemcích emoce, které jsou pro nákupní rozhodování velmi důležité. Faktem realitního trhu je, že potencionální kupec se poprvé setkává s nemovitostí na internetu. Z toho důvodu stále větší množství makléřů se snaží vytvořit skvělý první dojem z prodávané nemovitosti právě prostřednictvím zařízení připojeného k internetu (PC, tablet, mobil).

Zájemci, kteří prochází 3D virtuální prohlídkou nejvíce oceňují, že si sami vybírají jakým směrem se budou procházet a jak dlouho. Tím se jejich mysl kompletně ponoří do 3D prohlídky a získáte jejich emocionální propojení s prezentovanou nemovitostí.

Těším se na Vaší první virtuální prohlídku a nezapoměňte: “Doba, kdy stačilo nemovitost vyfotit a vložit na web, je jednoznačně pryč“.

David Ševčík – realitní makléř